top of page

Самопливне обладнання

Самопливне обладнання та його елементи призначені для переміщення і зміни напрямку переміщення сипучих зернових компонентів і продуктів їх переробки під дією сили гравітації.

 

 

Клапани перекидні

Клапани перекидні призначені для зміни напряму потоку зерна в системах самопливного транспорту. Виробляються з ручним приводом, з пневматичним або з електричним з мотор-редуктором.
Наявність пневматичних, електричних приводів, кінцевих датчиків дозволяють управляти засувками з пульта управління і використовувати їх у загальній системі управління і автоматизації комплексу обладнання.

Розподільник

Розподільник призначений для зміни напряму руху потоку зерна або продуктів його переробки з однієї точки завантаження по одному з 3, 6 або 8 напрямків з пульта керування в ручному або автоматичному режимі в системах самопливного транспорту.

Засувки

Засувки з пневматичним приводом, засувки з електричним приводом  призначені для регулювання випуску зерна з ємкостей, бункерів, технологічного обладнання в комплексі самопливного обладнання. Наявність пневматичних, електричних приводів, кінцевих датчиків дозволяє управляти засувками з пульта управління і використовувати їх у загальній системі управління і автоматизації комплексу обладнання.

bottom of page