top of page

ТМ «Леомет» проектує, виготовляє і реалізовує комбікормові заводи, міні-комбікормові лінії, продуктивністю від 0,5 до 20 т/год.

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ТМ «ЛЕОМЕТ»

було і є зниження ціни і збереження якості виробництва обладнання для комбікормів.

У виготовленні комбікорму для птиці без гранулювання  ми використовуємо вальцеві станки, що дозволяє отримувати різну фракцію помелу (зернової групи). Тим самим це зменшує розхід комбікорму на одиницю до 25%
Також  у технологічній схемі лінії чи заводу використовується ввід рідких компонентів з підігрівом і автоматичною подачею їх у змішувач (вприскуванням через форсунки).
Технологічні ємкості  є розбірними, блочними.
Обладнання для ліній  чи заводу комплектується з максимальною продуктивністю і за оптимальною технологією.
Враховуємо побажання замовника і надаємо змістовну пораду для оптимального рішення пов’язаного з розробкою технології виробництва і комплектацією обладнання.
Завдяки високому ступеню автоматизації наших комбікормових ліній і заводів  є прості в експлуатації, а точне дозування і комп’ютерне управління дозволяє зменшити персонал і збільшує продуктивність заводу.
Виконуємо монтаж або шеф-монтаж, пуско-наладку і навчання персоналу.

У нас є можливість і бажання працювати індивідуально з кожним замовником, ми проектуємо і виготовляємо обладнання від фундаменту до запуску лінії. Також  проектуємо і виготовляємо обладнання під приміщення  і вимоги замовника.

Наші лінії призначені для виготовлення якісних кормів за різними рецептами для тварин, птиці та риби.

Комбикормовые заводы изготовленных нами

0-02-05-2207da4385b952fda0c587096e2d3698
bottom of page